WORLDEX : inceleme

WorldEx muhtemelen ademi merkeziyet ve kriptografinin geliştirilmesi amacıyla yapılan bir dijital yayılma platformudur. Platform, karşı karşıya kaldığımız, yetkisiz ücretler, fonların geri çekilmesi ile ilgili sorunlar, yeni kullanıcıların ya da oyuncuların kapatılması, kısıtlama ya da kesinti ve hatta kabul edilemez olan biletlerin yardımı gibi bazı önemli sorunların çözümüne yöneliktir.

WorldEx – muhtemelen, demokratikleşme ve kripto oluşturma için yapılan platform. Kapsamlı çalışmalar ve deneyler sayesinde, bu hızlı hareket eden, gerçek, gelişmiş, ancak ortak platform ile mevcut değişimlerdeki gerçek zorlukları çözmek istiyorlar. Bir platformada saklanan paralar, istediğiniz zaman elinizin altında emrinize amede durumda mevcut olabilir, ihtiyacınız olan her şey muhtemelen bir entelektüel cihaz ve Web’e dahil edilmektir. Dünyada kalıcı hale gelmek ve yer edinmek için için kripto para kullanan kişisel yatırımcılar arasında güven oluşturmaya büyük önem veriyorlar.

Platform, kullanıcıların bilgi, deney veya düşünce alışverişinde bulunma şansına sahip oldukları bir bilgi portalı haline gelecektir. Portal, kamu ticaretine katkıda bulunmanıza, sağlanan uzmanlık yoluyla aşırı olayları incelemenize ve başarılı yatırım stratejilerini dağıtmanıza izin verecektir. Kullanıcıların kripto-döviz piyasasında profesyonellerin ve favorilerin görüşlerine erişme şansının olduğu bir hedef bahar olarak çalışacaktır.

Değişim aposeksi WorldEx, kayıt sırasında kullanıcılar için iki faktörlü kimlik doğrulama gibi kripto para birimi araçlarının alınıp değiştirilmesinde son derece güvenli bir sistem sağlamak için 3 değişik borsa türünü kapsamaktadır. Platform ücretlerin çekilmesi, ücretler ve diğer tüm ücretlerin sayısal zor para biriminde işlem yapma şansına sahip olduklarını gösteren tüm bilgileri açığa çıkararak tartışmasızlık sağlayacaktır. Komisyon ücretleri daha fazla tüccar çekmek için daha düşük olacaktır. Platform, neredeyse tüm insanların hizmeti kullanmasına izin verecek farklı ödeme seçeneklerini algılıyor. Kullanıcılar platformda farklı paralar alabilir, ticaret yapabilir veya ticaret yapabilirler; örneğin bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), WorldEx (WDX) coin, ZoZo (ZZC) coin, Lite coin (LTC).ICO BİLGİSİ VE EKİP

Proje için 100.000.000 WDX Token oluşturuldu. ICO katılımcıları için toplam Tokenlerin % 50’si ayrılmıştır. Fonların% 35’i platformun geliştirilmesi için harcanacak, fonların% 50’si markalaşma ve reklamcılık için harcanacak. Token satış kaydı şu anda platformda devam ediyor. Projede çalışan ekip deneyimli ve meydan okumaya hazır.

Platformdaki işlemler ve iç etkileşimler WorldEX (WDX) tokenleri üzerinden yürüyecek. Kullanıcıların veya oyuncuların tokenlerini başlangıç sırası sırasında token alma şansı vardır. Platformun kullanıcıları, referans veya motivasyon programlarından hala token almak için her türlü şansa sahiptir. Token sahipleri, Tokenleri, motivasyon programları, açık artırmalar, sendikalar ve EBM’nin dahili dolandırıcılığına erişimde kullanabilir. Token sahipleri, Token kullanarak yaptıkları her türlü satın alma veya ödemeler için ikramiye alacaklardır. Kontrol paneli için kullanıcıların cüzdanlarda bulunan bileşenleri düzenlemelerine ve istatistiklerine bakmalarına olanak tanıyan ortak bir araştırma arayüzüne sahiptir.

Platformda işlem gören fiyat, kullanımda zararsız ve olağan kabul edilen donanım çantasında saklanacaktır.Oyuncular ve alıcılar, beş adımlı bir yönlendirme programı veya platformdaki kendi ve ortak haklarını alma şansına sahiptir. Panel, hızlı Talep sonuçlandırma için hızlı bir talep takibi, ortak bir biletleme sistemi ve bir giriş ve bir hesap oluşturma ile ilgili sorunlara erken bir çözümle birinci sınıf hizmetler sunmasını sağlayacaktır. Alıcıların yardım çalışmaları, kullanıcılara gösterilme şansına sahip olan tüm sorunların kararı için 7/24 erişilebilir durumdadır.

Sonuç

Kripto para biriminin avantajları, dijital para birimi kullanıcıları için sürdürülebilir bir gelecek sunmak için kullanılabilir. Birden fazla ülke ve işletme, kripto para birimi kullanım ve uygulamalarını kendi çerçevelerinde resmileştirme operasyonuna başladı.

Girişimciler, kurucular ve yenilikçiler için kripto para birimine dayalı olarak daha kullanışlı uygulamalar üretme zamanı, böylece dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar için gerçek bir fırsat olabilir. Birçoğu, yüksek kazanç elde etmek için bir yatırım aracı olmak yerine orijinal bir ödeme aracı olma amacını yerine getirmediğini düşünmektedir. Kripto para biriminin geleceği ve uygulamaları hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

ICO web sitesi: https://ico.worldex.io/

Teknik İnceleme: https://ico.worldex.io/Cloud/Whitepaper.pdf

Exchange web sitesi: https://worldex.io/

Telegram Kanal: https://t.me/Worldex_Exchange

Twitter Profili: https://twitter.com/Ex_Worldex

Facebook Profili: https://www.facebook.com/groups/Exchange.Worldex/

Yazar: Criptocash

BtalkProfil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation