Wpp Energy: обзор проекта

Доброго дня мої шановні читачі. Сьогодні я хотіла би підняти одне важливе питання – а саме питання енергетики. Як ви знаєте, з кожним роком людство все більше і більше споживає електроенергії, а так само енергія яка проводитися зараз в основному брудна. Я маю на увазі, що майже вся енергія зараз проводитися шляхом переробки ресурсів Землі, а так само в процесі вироблення дуже сильно забруднюється атмосфера. Але вихід є і це так звані зелені джерела енергії. Саме про проект, який націлений на роботу з зеленою енергією я і поговорю з вами сьогодні. І називається цей проект WPP energy.

Проблема

Проблема забруднення навколишнього середовища через виробництва енергії коштує дійсно дорого. Щорічно від різних хвороб викликаних забрудненням екології гинуть мільйони людей. В основному звичайно це відбувається через брудне повітря, на яке дуже негативний вплив роблять електро станції, які спалюють вугілля. 46% всієї енергії на планеті видобуто такими станціями. Але не можна просто взяти і відключити ці станції для користі екології. І проект WPP energy має рішення.

Компанію WPP energy очолює Рафаель Бен – серійний підприємець і дуже шанована людина. Він володіє більш ніж тридцятирічним досвідом роботи в сфері екології та видобутку екологічно чистої енергії. Рафаель дуже відома людина в енергетичному секторі і має багато партнерських відносин навіть на державному рівні. Наприклад він уклав контракт на 35 років з урядами Африки на виробництво енергії з відходів. Компанія під керуванням Рафаеля успішно працює на ринку і зараз перейшла до рішучих дій – впровадженням в свою роботу блокчейн технологій.

Рішення

Є кілька напрямків роботи проекту WPP energy. По-перше планується повна модернізація вже існуючих електростанцій. Для цього будуть використані передові технології WPP energy ННО і вплив електростанцій на навколишнє середовище істотно зменшитися. Далі WPP energy планує будувати нові електростанції на берегах річок і виробляти енергію шляхом електролізу води. Ще одним важливим напрямком роботи WPP energy стане виробництво енергії з метанолу. До речі, саме з метанолових розробок і почався шлях Рафаеля в світі чистої енергії.

Так само компанія WPP energy планує ставити мобільні електростанції ННО, які будуть міститися в величезних транспортних контейнерах. Такі мобільні електростанції можуть переміщатися в будь-яку точку світу і виробляти 1 Мвт \ ч – 2.5 Мвт \ ч електрики. Це рішення відмінно підійде як для приватного використання, так і для використання на рівні держави.

Наступним напрямком розвитку проекту WPP energy стане створення майданчика для торгівлі видобутої електроенергією. Буде створено спеціальний додаток, де кожен зможе придбати собі необхідну енергію, або ж продати надлишки від виробленої. Всі розрахунки на платформі будуть відбуватися в токенах WPP. Це спеціальний внутрішній токен проекту, який стане паливом для роботи екосистеми WPP energy. Так само токени будуть необхідні для мотивації всіх учасників спільноти виробляти і користуватися виключно чистою енергією. Таким чином WPP energy буде дуже сприяти переходу всього світу на екологічно чисту енергію! І ще дуже важливим для WPP energy стане створення пластикової картки зі сканером відбитку пальців. Цю карту можна буде використовувати для повсякденних покупок і для зберігання ваших токенів.

Уже  незабаром можна буде купити токени WPP. Ціна за один токен становить 0.2 $. Команда проекту WPP energy складається зі справжніх професіоналів своєї справи. Кожен має величезний досвід в сфері енергетики, фінансів, маркетингу та менеджменту. Засновники проекту мають великий вплив і популярність на державному рівні. Від себе можу додати, що WPP energy виглядає дуже перспективно. Навколо проекту вже дуже багато шуму і люди з нетерпінням чекають моменту, коли зможуть придбати токени WPP. Ідея у проекту просто відмінна і те ж саме можна сказати і про команду. Так що я більш ніж упевнений, що WPP energy має всі шанси на успіх.

Для отримання більшої інформації про проект і можливості прийняти в ньому участь переходьте за посиланнями нижче:

Website: https://wppenergy.io/

WhitePaper: https://wppenergy.io/pdf/Whitepaper.pdf

ANN Threadhttps://bitcointalk.org/index.php?topic=4449273.0

Bounty Threadhttps://bitcointalk.org/index.php?topic=4518298.0

Twitter: https://twitter.com/wppenergycoin

Telegramhttps://t.me/WPPEnergy

fatimahzahra

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1743266

0xE0A253242eA5275282AE14724D833a49368Af8cA

0

Publication author

offline 3 weeks

ambarawa

0
Comments: 0Publics: 136Registration: 21-07-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation