Yeniliklere Açılan Kapı: Sparrow

Merhaba sevgili okuyucularım. Sizlere blockchain dünyasından haberler sunmak, yenilikleri tanıtmak benim için her zaman heyecan verici olmuştur. Blockchain dünyasında her gün yüzlerce yeni proje ortaya çıkıyor bunları takip etmek normal bir kullanıcı için oldukça zor bir iş. Sizin için projeleri takip ederek aralarından gerçek hayata yönelik gerçek problemleri çözebilecek, ciddi potansiyele sahip projeleri sizlerle paylaşıyorum.

Kripto para sektöründe değişim araçları olan borsalar çok önemli bir yer kaplamakta ve hızla gelişmekteler. Bir kaç sene önce lider Bitfinex, Bittrex, Poloinex gibi borsalarken bugün lider borsa Binance. Kripto sektörünün ilk günlerinden beri lider borsalar sürekli değişiyor. Yenilikler sunabilen pazardaki piyasa payını büyütüyor. Bugün sizlerle tartışmak istediğim proje de tahmin edebileceğiniz gibi yeni bir borsa projesi. Projemizin adı Sparrow

Bir borsada olması gereken en önemli özellikler nelerdir ?

1- Yatırımlarınızın güvende olması

İyi bir yatırımcının en çok önem verdiği şey yatırımlarının güvende olmasıdır. Geçmişte yaşanmış skandalları hatırlarsanız bir çoğu işini düzgün yapmayan borsalar yüzündendir. Sparrow yatırımlarınızı soğuk cüzdanlarda muhafaza eder. Kullanıcılar, varlıklarını Sparrow takas cüzdanlarında saklayabilirler çünkü güvenliği en üst düzeydedir. Sparrow şeffaftır ve NIDUS Zincirindeki ethereum akıllı sözleşmelerine dayanır.

2- Akışkanlık (İşlem Hacmi)

Eğer bir borsada almak istediğiniz birim için satıcı, satmak istediğiniz birim için ise yeterince alıcı bulamıyorsanız sizin için o borsanın hiç önemi yoktur. Elinizdeki yatırımı günlerce bekleyerek dönüştüremediğiniz bir borsada işlem yapmak istemezsiniz. Sparrow sizlere istediğiniz birimi saniyeler içerisinde alıp satabileceğiniz bir ortam yaratıyor. İstediğiniz birimi istediğiniz birime kolaylıkla çevirebileceğiniz bir ekranları mevcut ve bu sayede bütün para birimlerini kolaylıkla dönüştürebiliyorsunuz. ConvertNOW Özelliği (CNF) sayesinde akışkanlık problemi tamamen çözülmüş görülüyor. Sparrow bunun yanı sıra profesyonel traderlar için API özelliğini de sunuyor, bu sayede indikatörlerden kolaylıkla faydalanarak istedikleri alışverişleri gerçekleştirebiliyorlar. Sparrow tam özellikli opsiyon ticaret platformu ile hem perakende hem de kurumsal yatırımcıların ihtiyaçlarını destekleyen yeterli likidite sunar. TradeBoost ve TradePROTECT özellikleri sayesinde platform oldukça gelecek vaat ediyor. Yatırımcılar, istedikleri varlıkları elde etmek için sahip oldukları piyasa avantajını kullanarak zahmetsizce işlem yapabilirler. Sıfır ücret protokollerinden faydalandıkları için yapılacak işlem sayısı da artıyor.

3- Kullanım kolaylığı

Borsada işlem yapmak istediğinizde sayfalar çok karmaşıksa, bir birimi almak veya satmak istediğinizde sayfalar arasında kayboluyorsanız o borsayı tekrar kullanmak istemezsiniz. İyi bir borsa arayüzü görselliği yüksek, kolay kullanım sağlayan ve kolay anlaşılabilir olmalıdır. Sparrowarayüz üzerinde kolay kullanılabilmesi için uzun çalışmalar yapıyor. Kolay işlem sağlanması için sadelik son derece önemlidir.


ConvertNOW Özelliği (CNF)

4- Müşteri Hizmetleri Kalitesi

Siz bir borsaya güveniyor ve yatırımlarınızı onların cüzdanlarında koruma altında tutuyorsanız. Borsa yönetimi sizin için kolay ulaşılabilir olmalı. 24 saat işlem yapabildiğiniz bir ortamda onlar da size 24 saat kaliteli, müşteri memnuniyetini öne çıkaran, müşteri haklarına saygılı olmalılar. Günlük hayatınızda nasıl ki size kötü muamele yapan esnaftan alış veriş yapmıyorsanız yatırım işlemleri yaparken de buna dikkat edersiniz. Bu yüzden Sparrow 7/24 çalışan hızlı, esnek bir müşteri hizmetleri birimine sahip. Yaşadığınız sorunlarda çok kısa süre içerisinde müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek kaliteli destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri o kadar iyi çalışıyor ki KYC işlemlerimi 10 dakika içerisinde onaylarak hesabımı kullanıma açtılar. Bir çok borsada bu basit işlemler için günlerce beklemek zorunda kalmıştım. Kesinlikle benim kalbimi çalmayı başardılar.

Sonuç:

Genel olarak yenilikçi, basit, güvenilir ve güçlü bir borsa adayı görünümü veriyor. Yatırımcıların rahat edebilmesi için bütün özellikler düşünülmüş ve geliştirilmiş. Borsaların bu denli hızlı gelişmesi ve yenilikler sunması topluluk için çok önemli bir etken. Dışarıdan yeni para girişini de kolaylaştırdığı için topluluğa çok daha fazla yatırımcı katılmasına destek oluyor. Proje hakkındaki araştırmalarım bu yönde, dilerseniz sizlerde aşağıda paylaşacağım bağlantılar üzerinden gerekli incelemeleri yaptıktan sonra kararınızı verebilirsiniz. Merak ettiğiniz konularda benimle iletişime geçmek için lütfen çekinmeyin. En iyi dileklerimle..

Web sitesi  ANN Konu   Telegram   Twitter     Facebook    Reddit    Youtube


İletişim Bilgilerim
Yazar: Bthd
Bitcointalk profilim

Bu yazı bir inceleme yazısı olup yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapınız.

0

Publication author

offline 8 hours

bthd

0
Comments: 0Publics: 10Registration: 12-07-2019
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation