YuTüCOIN :inceleme


YuTü.Co.in, YouTubers’ın daha fazla para kazanması, hayranlarıyla daha iyi iletişim kurması ve borsalarımızda işlem gören değerli sembollerinin olması için bir platform sağlar.

YouTube üreticileri, YuTü.Co.in ile daha önce gerçekleştirilemeyen merkezi olmayan bir şekilde teşvikler alabilirler. Bu yaklaşım bir atılımdır ve daha önce hiç görülmemiş, video ve para kazanma değişiminde yeni bir şafak.
YouTubers kendi kriptografik işaretleyicilerini oluşturabilir, kendi hayran kitlesini oluşturabilir ve YouTube’dan tüm YuTu.Co.in platformundaki geliri artırabilir ve tokenleri değiştirebilir.

Dürüstlük, hesap verebilirlik, dürüstlük ve adalet, YuTü.Co.in’in dayanağı olduğu temel ilkelerdir.

Amacımız, kendi YouTube’unuza ait kendi YouTube’larınıza ait şifreli ürünler biçiminde elde edilen Adpocalypse’i yaratan YouTube ortaklık programındaki para kazanma politikasındaki son değişiklikler nedeniyle kaybedilen YouTubers’ın parasını iade etmektir. YAltcoin olarak adlandırılan kriptorist, YouTube kanalı marka refleksi için yapılandırılmış bireysel bir sembole sahip olabilir, Ethereum, YuTüCoin (YTC) tokenleri için satılabilen hisseleri (yaltz) gerçek değere sahiptir.

Dahili platformlarımız ve borsalarımız, yalnızca YouTubers’ın hayran kitleleriyle iletişim kurması için değil, aynı zamanda hayranların en sevdikleri YouTube kanallarına “yatırım yapmalarına” izin vermek ve doğrudan üçüncü taraf şirketlere katkılarını açıklamadan desteklemeleri için de kullanılacaktır. YuTü.Co.in herkes için ücretsiz kayıt hizmeti sunar, üyelik ücreti talep etmez ve minimum kayıt şartlarımızı karşılayan tüm kanal yöneticilerine açıktır.

Buna ek olarak, YuTü.Co.in, web sitemizdeki ürünlerinizi kullanarak, YouTube’da yayınlanmayan videoları yayınlamak ve marka kanallarını tanıtmak için kullanabilecekleri kendi özelleştirilebilir sayfalarını kullanarak YouTuber’i sağlar. Videodan para kazanma sürecine zincir tabanlı ademi merkeziyet uygulayarak, zaten yaptıkları iş için ek gelir elde etmek isteyen içerik oluşturucuları oluşturmaya yardımcı oluyoruz.

Aynı zamanda, YouTube kanal hayranları ve şifreli telefonlar için potansiyel yatırım fırsatları sunuyoruz, çünkü barındırılan değiş tokuşlarımızın açık pazarının doğası, yaltz YouTubers’ın bir aya ulaşmasını sağlıyor.

PAQ nedir?

PAQ, Port-Able Quaesitor için kalır ve aksi halde Virtual Miner olarak adlandırılır. Alıcılar, yAltcoins olarak adlandırılan yeni bir yaltz yaşına katılmalarını sağlıyor. Belirli bir yAltcoin toplanırken (toplanırken), her bir PAQ düzenli aralıklarla 1 yaltz üretir. Bunlar sonuç olarak PAQ sahibinin sahne kaydına veya cüzdanına doğrulanmaktadır. Bir müşterinin sahip olabileceği en fazla sayıda PAQ yoktur, ancak bir YouTuber’ın yAltcoin’inin yaltz’unu bir kerede ortadan kaldırmak için 100’e kadar PAQ’yu kaydedebilirsiniz. Daha fazla veri için beyaz kağıtları okuyun.

YUTÜ.CO.IN Ortaklık Programı

Ortak programa ilgi çekmek için, YouTubers, satın alma verileriyle birlikte ICO hediye şekline girmeye teşvik edilen ICO üyelerine verilecek 8 karakterli bir kod (örn. YUTUCOIN) yapmalıdır. Bu kod ile, üyeler, satın alımlar için PAQ satın alımlarında% 20, satın alım başına bir adet ücretsiz PAQ alacaktır. YouTuber, YouTuber veri tabanı kodunu kullanan üye tarafından satın alınan her 100 PAQ için 10 ücretsiz PAQ alacaktır. Bu program ICO zaman çerçevesini geçmeye devam ediyor. Daha fazla veri için support@yutu.co.in ile iletişime geçmeniz ideal olacaktır.

ICO Detayları

YuTüCoin (YTC), Yutü.Co.in.’de sunulan idarelerin büyük çoğunluğu için kullanılacak olan ERC20 ve ilk madeni para ile eşleşen bir tondur. Evimizdeki ticareti kullanarak, herkes YTC’yi, YouTuber kanalının markasına konuşan bir para olan yaltz olarak bilinen alışılmış bir madeni parayı satın almak için kullanabilir. Alınan yaltz’un bir kısmı, doğal olarak YouTuber hesabına eklenir. Sahne dinamik olduğunda, YTC benzer şekilde PAQ’ları veya sanal kazıcıları (altta gösterilen) satın almak için kullanılabilir. Bir Ethereum markeri olarak, bir ticaret birliği şekillendiğinde YTC birkaç dış ticaret ve DEX ile ticaret yapma kapasitesine sahip olacaktır, ilk olarak Excoincial olacaktır.

ICO Detayları

YuTüCoin (YTC), ERC20 ve Yutü.Co.in’de sunulan hizmetlerin çoğunda kullanılacak orijinal token platformuna uyan bir token. Evimizdeki değişimi kullanarak, herkes YTC’yi, YouTuber kanalının markasını temsil eden bir para olan yaltz olarak bilinen geleneksel bir tokeni satın almak için kullanabilir. Alınan yaltz’un bir kısmı otomatik olarak YouTuber hesabına eklenecektir. Platform aktif olduğunda YTC, PAQ’ları veya sanal madencileri (aşağıda açıklanmıştır) satın almak için de kullanılabilir. Bir Ethereum markeri olarak, YTC, bir değişim ortaklığı oluşturulduğunda, birincisi Excoincial olacaksa, birkaç harici değişim ve DEX ile değişim yapabilecektir.

Belirteci adı: YuTüCoin Tokeni
sembolü: YTC
Ön ICO: 100M YTC – $ 0,05 / YTC
Evre I (2 hafta): 20M YTC – $ 0.10 / YTC
Evre II (1 hafta): 30M YTC – $ 0.15 / YTC
Evre III (1 hafta): 50 m. YTC – $ 0.20 / YTC
PAQ Satın Alma Fiyatı: $ 25.00 / PAQ
Minimum Sipariş : 0.1 ETH
ICO’nun Başlangıcı: 15 Eylül 2018
, Cumartesi. ICO sona eriyor: 13 Ekim 2018, Cumartesi.

Kanal sahipleri için avantajlar:
Her Kanal Sahibi için bağımsız belirteçler: YouTube kanalınız, hayran kitleniz, yatırım destekçileri ve platform kullanıcılarınız için kriptografik olarak karakterize edilir ve hisse olarak satılır.
Video paylaşma ile entegrasyon: doğrudan platforma indirmeniz gerekmez, müşteri tabanınıza bağlı içeriği paylaşabilirsiniz.
İçeriğin var. Kaynaklarınızı size pro bono olarak sunduğumuzdan, içeriğinizi YouTube’a ve başka bir yere yükleyin. Çarpıcı videolar oluşturmaya odaklanırken, daha fazla para kazanmanıza ve markanızı geliştirmenize yardımcı oluruz.
Sıfır Ücretler: YuTuo.Co.in platformunun işlevlerinden birini kullanırken, Lynspinz olarak kayıtlı YouTubers sıfırdır.

Yatırımcılar için avantajlar:
En sevdiğiniz YouTubers’ınızdan özel içeriğe erişim.
Kullanıcı dostu – daha önce hiç deneyim gerektirmez.
YouTubers için desteğinizi temsil eden şifreleme ürünleri alın.
Paylar borsalarımızda satın alınabilir veya satılabilir. Katılımcı YouTubers, hissedarlarının isteklerini karşılamak için kanallarını tanıtmaya daha eğilimli olacak. Bu da, kendilerinin sahip oldukları ve hala otomatik olarak toplanan Tokenlerin fiyatını artıracaktır.
Platform go-platformunda alımlar yakında mobil cihazlar için mevcut olacak.
Oy hakları Bir hissedar olarak, taraftarlar, ilgili YouTubers tarafından sunulan her girişim için oy kullanma hakkına sahip olacaktır.

Token dağıtımı

Toplam token ikmali – 250 milyon
200 Milyon – Açık Satış
25 Milyon – Takımlar ve Danışmanlar
17.5 Milyon – Yedek: Saygılı YouTubers onboarding
7.5 Milyon – Ödül Kampanyası

Finansman

% 13 – web sitesi geliştirme ve hosting
% 15 – Değişim geliştirme ve bakım
% 15 – Şifreleme geliştirme
% 15 – Personel ve yönetim
% 15 – Yasal
17% – Pazarlama / Promosyon
% 10 – YuTuBopolis, Inc. rezervasyon

Yol haritası

2018 / quarter II
İşe alım, bir şirketin kurulması, bir kavramın geliştirilmesi ve beyaz bir kitap.
2018 / Çeyrek-III [İlk tur]
İlk pazarlama ve proje duyurusu, ICO dönemi, basın için bir aracın geliştirilmesi.
2018 / Çeyrek-III [Yuvarlak 2]
Blockchain, Platform Exchange & Development, YouTube topluluğuyla reklam etkinlikleri.
2018 / Çeyrek-IV
Platformu, Blockchain beta bloğunun piyasaya sürülmesi, YTC’yi borsaya kaydetmeye başlar.
2019 / çeyrek I
Düzenleyici ve uyumluluk sorunlarının çözümü, resmi platformların açılması (YTC-Sox ve YAltcoin Blockchains dahil).
2019 / Çeyrek II
YTC-Sox’taki ticaret çiftini genişletin, UI / UX platformuna gidin.
2019 / çeyrek III
Mali denetim ve kod, ekosistemin gelişimi, üçüncü tarafların cüzdanlarının entegrasyonu, hücresel uygulamaların serbest bırakılması.

Bağlantılar:

Web sitesi: https://www.yutubopolis.com/
Teknik İnceleme: https://www.yutubopolis.com/white-paper.pdf
Facebook: https://www.facebook.com/YuTuCoin
Twitter: https://twitter.com/YuTuCoin
Telegram: https://t.me/YTCcommunity
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/yutucoin
Ann : https://bitcointalk.org/index.php?topic=4420143.0


Bounty0X Kullanıcı Adı: Kont82
Bitcointalk Kullanıcı Adı: Criptocash
My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

“This article was created in exchange for a potential token reward through Bounty0x”

0

Publication author

offline 5 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation