Zecash -Hızlı Ödemeler ve Yıldırım Ağ Sistemi.


Zecash Atılım dijital, KRİPTO PARA ile ilgili işlemler için çözüm. Madenin yeni nesil ZeCash Ze’yi yaratmak için yeni mülkiyeti kullanın. Yeni Kanıtın Alınması, kavram kanıtının güvence altına alınması için yeni Protokol, WHITEPAPER’da yeni anonimlik ağ işlemleri, yıldırım ve diğer özellikleri barındırıyor. E-ticaret, ödeme, online iş, bir perakende satış mağazası için ZeCash, müşterileri ve tedarikçileri ile çevresel olarak güvenli bir şekilde dağıtılmış işlemleri hızlandıracaktır.
NextGen ZeCash ile devrim Ze’nin parçası olmak için Token’ınızı ayırtın

Zecash ile serbest finansal potansiyeli

YATIRIM
Order Simgenizin ZeCash, sen ZeCash Coin uygun olacaktır. Son derece güvenli akıllı sözleşmelerden çıkarılan token. ZeCash ile sınırları nasıl zorladığımıza bakın, beyaz kağıdına bakın.


ZEMİNLE PARA KAZANMAK, işlemi işlemek için Zarar Verme Kanıtı’nı kullanacaktır. Bu, her bir tutucu ZeCash’ın “Staking” ile ödenmesiyle sonuçlandı. Ne kadar çok ZeCash tutarsanız, o kadar çok kazanırsınız, her ay% 5’e kadar.

TİCARET
Bitcoin / Ethereum / Litecoin veya Dash gibi madeni paralarla yarışmaya inanıyoruz. ZeCash çeşitli borsalarda listelenecek ve güçlü çekirdek projeden bu yana aynı hacim ve volatiliteyi bekliyoruz.

Zecash Standı
Bu işlem, işlemlerini doğrulamak için Zecash coini cüzdanlarına kilitlenen insanlara ödül vermesidir. Kullanıcılarımız para satın almakla uğraşırlar ve belli bir süre için cüzdanda kalırlar. Benzer şekilde, sabit bir süre için paraları sabit mevduta saklayın. Burada, yeni bloğun sahibi, bahislerine göre seçilir. Zenginlik kadar buraya tercüme edilen paralar veya Zecash coin sahiplerinin sahip olduğu kullanıcı sayısı.

Çiçekler
Zecash’ın sahibine daha çok zaman ayıracağız Mint coin/ onları kurtarmak, daha yüksek ödül. Bu 3 ay için verilecek% 15, 6 ay için 12 ay için% 30 alacak ve% 60 dolu olacak.

İlk yatırım için Gerekli olan sadece internete bağlı basit bir bilgisayar ve Zecash Coin ile bir cüzdan. M-cüzdandaki denge büyüyor; Sadece biraz beklemeniz gerek. Aynı zamanda Zecash coinin değeri de artacaktır. Zecash Coin’in değerinin, cüzdanınızda tuttuğunuz token sayısıyla aynı oranda artacağı için bir token yatırma var.

Zecash Minting bu şekilde mümkün oldu. Cüzdanınızda sahip olduğunuz paraların sayısıyla tam olarak aynı şekilde basabileceğiniz coin sayısı. Bu, kişisel bilgisayarlarda bir banka hesabı tutmaya çok benzer.

Nasıl çalışır?
Yıldırım Ağı, zincir bloğu altındaki teknolojiye dayanır. Gerçek işlem Bitcoin / zincir bloğu kullanarak ve orijinal akıllı sözleşmelerin betik dilini kullanarak, yüksek hacimli ve yüksek hızda güvenli bir şekilde Transact katılımcıların bir ağ oluşturmak mümkündür.

Zecash, Lightning Network ödeme sisteminden anında ödeme sunacaktır. Ödeme zincirini, bloğun onaylandığı zaman konusunda endişelenmeden, yıldırım hızıyla bloke edin.
Güvenlik, tek bir işlem bloğu için tek bir ödeme yapmadan sözleşmeli akıllı blok zincirleri tarafından zorlanır. Ödemelerin hızı milisaniye cinsinden ölçülür

Token Ayrıntıları

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARI ZİYARET EDİNİZ:

WEB SİTESİ: https://ze.cash
WHITEPAPER: https://ze.cash/assets/docs/Zecash_Whitepaper.pdf
FACEBOOK: https://www.facebook.com/ZeCash-178476346280771
TWITTER: https://twitter.com/ZeCash_official
TELEGRAM: https://t.me/ZeCash
ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3229718.0


Yazar: criptocash
Profilim bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1840675

0

Publication author

offline 8 months

criptocash

0
Comments: 0Publics: 149Registration: 17-05-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation