ZEEW _ Olağanüstü yük taşıma platformu

Akşam işten işe döndüğünüzde, genellikle alışveriş merkezine gidip akşam yemeği alırsınız. Ama tıpkı sizin olduğu gibi, alışverişe çıkıp akşam yemeği için alışverişe çıkmaları da gerekiyor. Dükkan düşüncesinde yorgun ve acıkmışlar: Bu ürünler yakında evinizde olsaydı ne kadar güzel olurdu.

Birisi hasta ve Uyuşturucu satın alınan veya hava kötü olduğunda, o gitmeyecek ama mağazaya gidin ve güvenli olacak olursa: Eğer eve güzel bir şey olsun nasıl giriş yapabiliriz.

Engelli bir kişi, sadece bir teslimat yoluyla bir ürün veya ürün almalıdır.

Ürünlerin veya ürünlerin aktarım bilgisi, hayatımıza, mutlu bir yaşam sürmeksizin, fiziksel ve yasal bir işlev olarak girer.
İşletmenin bir ipotek hizmeti sunması durumunda, özellikle bu tür hizmetler için yapılan ödemelerin çok düşük olmasından dolayı hemfikir olmaktan memnuniyet duyarız.

Bu nedenle, ZEEW projektörler, ipotek transferleri, müşteriler ve çalışanlar toplantısı, satıcılar ve distribütörler, reklamcılar ve bayiler bekliyor.

Şu Zeew, 58 sahipleri ile Avrupa’da son 3 ayda çalışırken Zeew çiçekçiler, ilaç, ince dükkanlar, depolar ve birçok şey. Malların satışı için kayıt planları.

Blockchain için Sw HyperLocal Lojistik platformu, bölgedeki müşterileri ve servis sağlayıcılarını bağlayarak mağaza veya restorandan her şeyi dakikalar içinde teslim edebilir.

prensibi basittir: Zeew bakanlar için bir istek yaratarak, diğer kullanıcıların dikkatini çeker platformda her bir pazarlama şirketi veya markaya iş ve platformlar çekiyor. Kitap üreticileri reklam ve reklam için reklam verir, böylece kullanımı artırır ve ZEW markasını isteme.

ZEW sinyalinin değeri arttıkça, ağ yükseltmeleri birçok şirket, kullanıcı ve taşıyıcıyla yeniden başlar.

Her yeni dükkan Zeew’i pencerelerinde, masalarında vb.

Süpürücüler çantalarını taşıyor ve Zeew adını veriyor, arkadaşlarına müthiş hizmetlerinden bahseden kullanıcılar. Zeew’nin yayıncılığı ve reklamları her yerdedir.

ZEW sinyalleri ve üç oran kullanılır:

ZEW, müşteriler, temsilciler ve çalışanlar arasında bir ödeme yöntemidir. ZEW Token, platformda hiçbir şey olmayan para ve para kazanmanın tek yoludur. Müşterilerin reklam için ödeme yapmak için bir markaya ihtiyaçları vardır. Tasarımcılar ZEW sembolü ile bir kredi kartı alırlar.
ZEW, platformda özel hediyeler için müşteriler ve gezginler için bir kredi ve yeni kullanıcılar çekiyor.
ZEW, müşteriler, şirketler ve acenteler için platformlar ve bazı idari hizmetler için bir fırsat olarak, sadece ZEW sinyali ile.

Platformu genişletmek ve İsviçre şirketiyle bağlantı kurmak için yazılım ve teknolojinin geliştirilmesiyle Zew ekibi, EPS pazarlaması için bir marka ile yola çıkıyor.
ZEW Jetonları, aldatıcı sözleşmeler altında çalışır ve tüm ERC20 Ethereum çantalarıyla uyumludur.
ZEEW Privacy, kamusal reklam kampanyalarında 20,483,871 ZEW göstergesinden 12.000.000 tasarruf sağlayacaktır. ICO reklamlarında silinmeyen uzantılar.
ZEW kullanıcıları ve üreticileri ICO’nun duyurulmasından sonra iyi bir yıl için satın alınmaktan men edilecektir.
Zaten satıldı, iki günden az 1 milyon ZEW ve fiyatı 0,5 dolar. ICO sırasında ZEW 1 için sergi 1 USD için satılacak.
ICO, resmi web sitesi, web siteleri ve sosyal ağların resmi güncellemelerini takiben bildirimi yakında açıklayacak:
Web sitesine bağlantı: https://ico.zeew.eu/
Kitap: http://ico.zeew.eu/ZeewWhitepaper-V2-D4.pdf
Facebook: https://www.facebook.com/ZeewApp/
Twitter: https://twitter.com/ZeewApp
Telgraf: https://t.me/Zeewgroup

Author by; ifeboy001

My ETH. address: 0xB5497A57D5dE0e9e751c15ba4aeb516406B21811

Bitcointalk profile link: :https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2238183

0

Publication author

offline 11 months

ifeoluwa001

0
Comments: 0Publics: 25Registration: 26-06-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation