ZEEW DELIVERY SERVICE

Tarne on kauba lähetamise lähtepunktist sihtkohta jõudmise protsess. On erinevaid tarnetüüpe. Kaubavedu (füüsilised kaubad) on peamiselt maanteel ja raudteedel mandril, mereteedel ja õhuvõrkudes. Mõned spetsialiseeritud kaubad võib toimetada teiste võrkude kaudu, nagu vedelate toodete, elektrivõrkude ja arvutivõrkude torustik. Kuigi nad on spetsialiseerunud kauba tarnimisele tarbijatele, mida nimetatakse kättetoimetamisteenustena. Posti-, kuller- ja ümberpaigutamisteenused. Kohaletoimetamise teenus on põhimõtete, standardite, eeskirjade ja piirangute kogum teenusepakkuja, et pakkuda järjekindlat teenust. Konkreetsele ärikonteksti konkreetsele kasutajarühmale.

Zeew – põhineb MVP-il – müügil olev tellitavate tarneplatvorm – arvame, et kõik peaksid oma nn pakkujad nüüd saama, miks oodata 1-2 tööpäeva, kui tellimus reastatakse? Meie platvorm ühendab lähimasse kullerposti, mis võib teie ostja paki kohe tuua. Tänapäeval kasutavad paljud ettevõtted Zeewi igapäevaselt, igaüks saab oma autot / jalgratast või rollerit pakettide kättetoimetamiseks ja raha teenimiseks.

Oleme töötanud ühes Euroopa riigis 6 kuud ja oleme juba saanud tuhandeid tellimusi. Zeew teenindab praegu lillepoode, apteeke, kosmeetika kauplusi, printereid ja palju muud. Sellisel juhul on ettevõtte väljavaate võti ostja, mitte konkurents. Konkurentsi puhul toob see paratamatult kaasa väärtuse mõiste.

Zeew pakub nägemust viimase miili murettekitava tööstuse kohta, kasutades oma teadustööd, meie suurepäraseid andmeid ja meie varaliste kogemuste põhjal Zeewi tööriistu, mis muudab meie toodete valimist, tellimist ja tarnimist. Kaasaegsed elustiilid vajavad palju integreeritud teenuseid: tänapäeval saab peaaegu kõike juhtida kiiruse ja kiiruse rakenduste kaudu, kuid tarnetööstus on nende muutustega kohanemiseks liiga aeglane.

Projektijuhtimise vaatenurgast on üks suurimaid väljakutseid klientide ajakohastamine. See võib olla tõesti tühine valdkond. Selliste arusaamatuste vältimiseks on meil efektiivne projektijuhtimise meeskond ja protokollid. Maailma ekspertteenistuse, iga andeka, iga andeka peab olema kasumlik.

Zeew taastab kettade kohaletoimetamise ja tellimuste kogumi, ühendades uusimad uuendused chat-bot-tehnoloogiate, tehisintentehnoloogiate, dronide ja robotite tarnete ja Zeewi praeguse infrastruktuuri ja toimingutega. Parandades kaubanduslikku ebaefektiivsust.

Tõhus ressursside juhtimine ei saa olla parem kui head teadused. Vastasel juhul kaotate tegelikult raha ressursside investeerimise kaudu. Te peate tegelema õige võimalusega ja samal ajal hallata ja tasakaalustada kulusid. Sellepärast vajate täielikku nähtavust ja kontrolli ressursirühma ja teie ettevõtte kohustuste üle.
Pöördel, mis praegu on tehnoloogia ja kettade uuenduste blokeerimise protsessis, usume, et see mõjutab tellitavat tarneturgu. 215 miljardit dollarit

ZEEW TOKENI VÄLJAARVAMINE JA MAKSUMUSED
Kaardid annavad osalejatele kasu. Nad teevad eesmärgi tõelise äri loomiseks järgmise põlvkonna nõudluse ja kogukonna üheaegselt kasuks. Laiendusega peaks hästi kujundatud märgis lisama väärtust ettevõtetele. Eesmärk on luua võrgufekt.
• Veel äri restoranid, lillepoodid, apteegid jne = rohkem postiteenuseid Veel
• Müügitulu suurem, suurem tulu meie peamise noteerimisloendi reklaamist
• ZEEWi märgi väärtust saab suurendada
• ZEEWi märgi suurenenud nõudlus ja kasutamine
• ZEEW maksevahendina Kliendid, e-kirjad ja ZEEW-ettevõtted pakuvad ZEEWi tähemärke neile, kes panustavad ja panevad inimesi platvormi.
• ZEEW makseviisina Kliendid, e-kirjad ja ZEEWi märgid on ainus võimalus allahindluste ja eksklusiivsete platvormide hinnakujunduse saamiseks. Ettevõtted vajavad oma reklaamide eest tasku. Laadurid saavad boonuspunkte.
• ZEEW klientide, ettevõtete ja sõnumiteenuste ZEEW Token saab konfigureerida juurdepääsu funktsioon

IDEED JA AJAKAVA
NOV 2016 BORN IDEA: tegevdirektor ja asutaja Mohamed Ghaith: “Mulle meeldib elektroonilisi tooteid veebis kasutada, kulub paar päeva, et pakkuda, ma arvan, et see peab olema parem viis”
JAN 2017 TEAM VORMID: Investeerimisvahendeid ei olnud lihtne, need, kes ühinesid rohkem kui aasta tagasi, põhinevad sellel visioonil.
ZEEW 2017 GOT INVESTEERINGUD: Zeew on uhke, et käivitas LatBan MITA Malta Innovatsiooniagentuuri. Alustaks tarkate meestega Investment WeXelerate II partiid Viinis Zeewil on kontorid Maltal ja Lätis

KOKKUVÕTE: käivitasime oma tootevaliku 2017. aasta novembri keskpaigaks, õppisime 3-kuulise operatsiooni käigus palju ja nägime võimalust murda tarnetööstust 215 miljardi dollari võrra.
FEB 2018 PRE-ICO: olemasoleva lahenduse dünaamiline ja integreeritud blokeerimine muudab toodete valimise, tellimise ja tarnimise viisi. Moodsad eluviisid nõuavad palju integreeritumat teenust. Arendage Zeew Eat, edastage oma lemmiktoit mõne minutiga.
ICO KAMPAANIA AASTA APRILL-JUUNI 2018: selle kampaania käigus lisatud vahendeid kasutatakse ettevõtte ja tehnoloogia esmakordseks arendamiseks ning rahvusvahelise laienemise jaoks.
INNOVATSIOONI SUURENDAMINE: Uute vertikaalsete turgude laienemine. Uuendused tellitavate tarne mudelite puhul. Plaanid ja betooniseadmed on valmis kolme aasta jooksul laienema 14 riigile.
BLOCKCHAINI TEHNOLOOGIA JA INTELLIGENTLIKUD LEPINGUD: Zeew on veendunud, et Blockchain tehnoloogia soovib saada pikaajalise tarneettevõtte peamiseks juhiks. ZEEWi tähtede loomine on esimene samm võrgu jõudluse suurendamise soodustuste süsteemi loomiseks Zeewi platvormil. Usume, et makseid sümboliseeritakse, marsruutimise protsessi saab modelleerida arukate tehingutega.

TEAMÖÖ
Enne projekti investeerimist on kõige olulisem TEAM. Kas asutajate ja konsultantide huvid on paralleelsed suurte investoritega? Kas nad on võrgus platvormide, protokollide või teenuste kasutajatega? Kas neil on nägemisvõistlev meeskond? Motiveeritud meeskonna saavutamine nõuab aega, pühendumist, kannatlikkust, kaalutlust ja tähelepanu. Zeew oma kujuteldava krüptograafia kogemuse ja suurte teadmistebaasi meeskonnaks kujundamiseks. Üksikasjad leiate aadressilt zeew.com. Täpsema teabe saamiseks külastage zeew.com. Igaüks osales ühes või mitmes projektis, millel oli suur mõju selle tõestamiseks.

LISATEAVE ON
http://ico.zeew.eu/
http://ico.zeew.eu/ZeewWhitepaper-V2-D4.pdf
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2941275.0

Author by : ifeboy001

My ETH. address: 0xB5497A57D5dE0e9e751c15ba4aeb516406B21811

Bitcointalk profile link: :https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2238183

0

Publication author

offline 11 months

ifeoluwa001

0
Comments: 0Publics: 25Registration: 26-06-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation