ZIPCOIN

Hasil gambar untuk ZIPCOIN ICO REVIEWSСайт :https://zipcx.io/

 

Швидка швидкість передачі даних, доступність, цифрове перетворення та використання криптографічних технологій на розподілених журналах є конститутивними факторами, які формують майбутнє шляху доступу до більш високого рівня децентралізації. Імпульс цих нововведень створює нові екосистеми, порушуючи питання захисту приватності, прозорості та автономії.

Виникнення криптовалюти, керованої технологією блокчейн та розвитком цифрової валютної індустрії, з підвищенням щоденних операцій і кількох бірж протягом останніх років, свідчить про значне зростання вартості та зростаючу впевненість у можливостях технології blockchain.

Незважаючи на еволюцію цифрової валюти, існує величезний ринковий розрив для альтернативних фінансових послуг, платформ для кредитування, платіжних рішень та послуг з переказу коштів для використання цифрових активів. Рішення такого роду можуть активувати досить складні, але прості і потужні шари синергії через технології, засновані на блокчейн, і зовнішні операційні системи.

ZipCoin – це рішення для децентралізованого переказу та оплати, засноване на блокчейн, спрямоване на створення таких рішень у твердій структурі на кінчиках пальців користувача. Ця система надає нам можливість обслуговувати користувачів та підприємства різних країн і регіонів по всьому світу для ефективного надання фінансових послуг.

 

ПРО ZIPCOIN

 

ZIPCOIN – це платформа, яка дає різне значення для P2P. Через нашу платформу користувачі можуть приєднатися до глобального співтовариства з колективними знаннями і пристрастю до підключення світу через цифровий досвід. Для забезпечення безпечного управління фондами, розгортання інтелектуальних контрактів та вхідних миттєвих трансфертів, що підтримуються цифровими валютами, Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) та Ethereum (ETH). Існує винагорода за перенаправлення на ZIPCOIN, яка надає старанним і присвяченим інвесторам, які захоплюються зростанням і розвитком платформи на двадцять відсотків (20%) маркера від згаданого члена, як бонус для їх передачі. ZIPCOIN – це платформа з численними бонусами. Ця платформа створила незліченні стимули та бонуси для своїх інвесторів.

 

ПРОБЛЕМИ З ДЕЯКИМИ ПЛАТФОРМАМИ P2P

 

В епоху Інтернету всіх речей ідея, що ця платформа виникає, була випробувана багатьма платформами, але залишаються наступні проблеми: які є, відсутність конфіденційності даних, витрати, пов’язані з перевіркою користувачів, і довгі неефективні мережі посередників.

 

ЯК ZIPCOIN P2P ВІДПОВІДАЄ ВИКЛИКИ

 

Важливо відзначити, що при вирішенні проблеми конфіденційності проект (ZIPCOIN) повністю децентралізований до того, що один орган не має доступу до даних. Крім того, завантажені файли, зроблені користувачем, зберігатимуться в IPFS. ZIPCOIN пропонує комплексний торговий інтерфейс, який поставляється з модульною інформаційною панеллю для підтримки повної настройки. Цей повністю налаштовуваний інтерфейс важко знайти навіть у найбільш усталених біржах. Завдяки настроюваній версії платформи користувачі мають право переміщати та змінювати розмір кожного з компонентів інформаційної панелі відповідно до переваг. Це дозволяє користувачеві переміщати найбільш релевантну інформацію в лінію видимості відповідно до його / її стилю торгівлі.

 

Рішення

 

ZipCoin пропонує повне володіння грошима клієнтам: (Цифрові валюти не залежать від третіх сторін), низькі платежі: (Платіжні провайдери, які надають доступ до рахунків, ICO та індустрії, пов’язані з індустрією, та фізичними особами, стягують дуже високі платежі, оскільки конкуренція майже не існує). Це миттєво означає, що підприємства отримують більше прибутку, а споживачі витрачають менше, а безпека: (Інфраструктура, що лежить в основі технології blockchain, має величезну перевагу над банківським сектором будь-якої галузі.

Знак ZIPCO

 

Маркер ZIPCO розроблений з використанням технології блочного ланцюга EOS. На відміну від тотенів на базі системи Ethereum ERC-20, маркер EOS не вимагає плати за газ. EOS blockhain дозволяє користувачеві відновити свої паролі на перший погляд; поки ви не можете відновити свої облікові дані за допомогою ETH. Більше того, не існує поняття гірничої справи і ток-вилки. Технологія є високоефективною, масштабованою і може обробляти до 100 мільйонів транзакцій в секунду за допомогою делегованого підтвердження частки (DPoS). Це означає, що клієнти ZipCoin можуть заощадити більше в своїх кишенях.

Жетони ZIPCO використовуються для полегшення операцій на платформах ZIPCOIN та інших продуктів і послуг, які компанія планує розробити. ZIPCO також надаватиме знижки, винагороди, програми лояльності та інші додаткові переваги.

Загальна кількість символів ZIPCO становить 500000000 жетонів. Початкова ціна 1 ZIPCO складе $ 0.05 USD. Загалом, для подальшого розвитку платформи, розробники ZipCoin мають намір зібрати в ході публічних продажів 7000000 USD. Маркер буде розповсюджуватися таким чином:

 

Враховуючи швидкість транзакцій з технологією blockchain, яка є прекрасною, тому проект ZIPCOIN прийняв технологію автоматизації і, наприклад, збільшення швидкості транзакцій у своїй платформі, обмін готівки, майже негайно. Це означає, що не буде більше п’яти-семи робочих днів із затримками у операціях. Blockchain дає можливість переміщати готівку внаслідок поточних обставин, а потім зможе прискорити прибутковість, наскільки організації та люди можуть досягти з цим додатковим часом. Крім того, цей вимір швидкості може бути явною перевагою щодо доходу, допомагаючи організаціям розглянути всі речі, і люди матимуть більш помітну владу над своїми грошовими коштами та витратами.

IMG_20190329_115242_986.JPG

 

АНАЛІЗ ПІДПРИЄМНИЦТВА ZIPCOIN (P2P)

 

Нашою основною метою є надання грошових переказів на ринках, що розвиваються, в Африці та за її межами, надаючи:

• низькі збори за переказ

• Середній ринковий курс для іноземної валюти

• Подавати на пільгових ринках

• Прості, прості, безпечні, швидкі рішення, що використовують найсучасніші блок-ланцюги EOS, SWIFT, мобільні та веб-платежі

• Переказ від однорангових партнерів

• Екосистема, орієнтована на громаду

• Створювати робочі місця для молоді на кожному ринку, який ми запускаємо

• Освіта та обізнаність з використанням інноваційних технологій у просторі грошових переказів.

З P2P ZIPCOIN, кожен з них буде постійно отримувати необхідну підтримку через мережу лінії. P2P ZIPCOIN створений у популярній і відомій мережі EOS, яка легко доступна і досить точна для запобігання відключення транзакцій.

 

БЕЗПЕКА ZIPCOIN

 

СІСКОІН Середовище є непростим для того, щоб увімкнути його організацію. Ізюте, що треба, може прийти з ініціативи, через яку працюватиме або поступово. P2r ntοrk вже вже сtruttеd nοt tаkе з lоorhоlеѕ innіd аn оргaнiзатн через rаіning a flаg оn ѕe dеt, значить fоrrrerr в даний час, щоб tаkеn. Для більшості третіх, р2р ZIPCOIN вказується на повну експлуатацію. Це одне з основних рішень, які проводяться на другому місці, є кращим, ніж інші. Деякі дослідники дуже непогано ставляться до цього проекту, щоб забезпечити запобігання втручанню AES всеохоплюючої сім’ї.

Команда

IMG_20190329_115218_709.JPG

 

Посилання

 

Website :https://zipcx.io/  

Whitepaper : https://zipcx.io/white_paper/zipcoin_whitepaper.pdf

Telegram : https://t.me/joinchat/HbUtCAuidnSRqGPoHCBmnA

Twitter : https://twitter.com/ZIPCOINexchange

Instagram : https://www.instagram.com/ZIPCOINexchange/

Facebook : https://www.facebook.com/ZIPCOIN-Exchange-2205861812988417/

 

By Arsenyo

 

0

Publication author

offline 2 days

Арсен Айбазов

99
Comments: 0Publics: 209Registration: 10-02-2018
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 
Password generation